ترجمه تخصصی متون مهندسی عمران

چرا ترجمه تخصصی متون مهندسی عمران ضروري است ؟


رشته مهندسی عمران یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین رشته ها است. این رشته پرطرفدار به هر کاري در حیطه عمران و سازندگی کشور مانند ساخت پل، فرودگاه، جاده ، برج ، بناهاي آبی، دکل هاي مخابراتی ، راه آهن و غیره مرتبط است به همین دلیل ترجمه متون تخصصی مهندسی عمران شامل ترجمه مقاله، کتاب، پایان نامه ، استانداردها و ... کاري پیچیده است و به دقت و دانش بالا نیاز دارد . از انجا که مهندسی عمران گرایش هاي مختلفی دارد ترجمه تخصصی متون مهندسی عمران نیز باید در گرایش هاي مجزا من جمله : ترجمه تخصصی متن مهندسی محیط زیست، ترجمه تخصصی متن مهندسی ژئوتکنیک (خاك وپی)، ترجمه تخصصی متن مهندسی سازه، ترجمه تخصصی متن مهندسی راه و ترابري، ترجمه تخصصی متن مهندسی سازه دریایی ، ترجمه تخصصی متن مهندسی آب و فاضلاب ، ترجمه تخصصی متن مهندسی سازه هیدرولیکی، ترجمه تخصصی متن مهندسی زلزله، ترجمه تخصصی متن مدیریت ساخت ، ترجمه تخصصی متن مهندسی رودخانه ارائه شود زیرا کلمات کلیدي و تخصصی هر گرایش با گرایش دیگر متفاوت است و مترجمی که در یک گرایش خاص رشته عمران تحصیل کرده است نمی تواند به صورت تخصصی متون تمامی گرایش هاي رشته عمران را ترجمه کند .


بر همین اساس مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم براي ارائه ترجمه اي تخصصی و قابل قبول در رشته مهندسی عمران یک گروه از مترجمین متخصص این رشته را گرداوري نموده است تا امکان دسترسی سریع و انلاین هم وطنان عزیز به مترجمین گرایش هاي مختلف رشته عمران را فراهم نماید.


براي اشنایی بیشتر با دسته بندي موسسات تخصصی مهندسی عمران می توانید به انجمن مهندسان عمران آمریکا American Association of Civil Engineering مراجعه نمایید.


ترجمه تخصصی متون مهندسی عمران

واحد ترجمه تخصصی مهندسی عمران مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی مهندسی عمران مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف عمران من جمله : سازه ، ژئوتکنیک، محیط زیست ، آب و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی عمران ، ازمون تست مترجمی مرکز خدمات فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون مهندسی عمران را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.


روال انجام ترجمه تخصصی مهندسی عمران در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مهندسی عمران فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد ، و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی مهندسی عمران را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی مهندسی عمران می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.

ارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه متون مهندسی عمران با کیفیت استثنایی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه مهندسی عمران


خدمات ترجمه تخصصی متون مهندسی عمران در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله سازه
 • ترجمه تخصصی مقاله خاك و پی
 • ترجمه تخصصی مقاله آب و فاضلاب
 • ترجمه تخصصی مقاله محیط زیست
 • ترجمه تخصصی مقاله حمل و نقل
 • ترجمه تخصصی مقاله پدافند غیرعامل
 • ترجمه تخصصی مقاله رودخانه
 • ترجمه تخصصی مقاله خطوط راه آهن
 • ترجمه تخصصی مقاله مدیریت منابع آب
 • ترجمه تخصصی مقاله امنیت زلزله

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی متون مهندسی برق در مرکز خدمات آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

ثبت سفارش ترجمه مهندسی عمران


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(8 رای, میانگین: 4.5 از 5)

تلگرام فست مترجم