آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی هفته دوم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 1375 بار

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.  

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. 

 

چرا استفاده از مترجم حرفه ای و ترجمه تخصصی کم هزینه تر از استفاده از مترجمین مبتدی یا ترجمه ماشینی است؟

زیرا برخی کلمات در زبان انگلیسی دارای چندین معنا هستند و مترجم مبتدی یا غیر متخصص در رشته مورد نظر شما، ممکن است معادل نامناسبی به کار ببرد و باعث تغییر معنا و مفهوم متن شما شود. در این صورت تمام تلاش هایی که برای تهیه مقاله خود کرده اید هدر خواهد رفت. به علاوه مجبور خواهید شد مجددا متن خود را برای ترجمه به متخصص بسپارید که هم هزینه تان را افزایش می دهد و هم زمان شما را تلف خواهد کرد.  به همین دلیل ما در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم برای ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی  و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون  تنها از مترجمینی استفاده می کنیم که تجربه ترجمه و تحصیل در رشته ای خاص را دارند، تا کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان خود را تضمین کنیم.

 

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فایل صوتی و تصویری