آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی-هفته چهارم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 736 بار

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.  

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. 

 

آیا می دانید کلیه مترجمین مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم قبل از استخدام، ازمون تست مترجمی در زمینه تخصصی موردنظر ما را انجام داده و در صورت پذیرش و تایید سطح کیفیت ترجمه آنها به استخدام فست مترجم درخواهند امد؟

بنابراین کلیه سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقاله و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقاله فقط به مترجم متخصص در همان حوزه ارجاع داده می شود تا تضمین کننده کیفیت ترجمه انجام شده باشد و اطمینان خاطر برای مشتریان عزیز ما فراهم گردد.

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی هم اکنون نیز می توانید اقدام نمایید.

مطالب مرتبط:

آموزش 504 واژه ضرروی انگلیسی هفته سوم

 

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فایل صوتی و تصویری