آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی-هفته ششم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 527 بار

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.  

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. 

ترجمه متون عمومی

 

آیا می دانید؟

در موسسه ترجمه انلاین فست مترجم هزینه ترجمه متن تخصصی با هزینه ترجمه متن عمومی متفاوت است. از انجا که سفارشات ترجمه تخصصی به مترجمین دانش اموخته و با تجربه رشته تحصیلی خاص سپرده می شود و به دلیل کمبود مترجم متخصص ، هزینه این نوع ترجمه اندکی بیشتر از ترجمه متن عمومی است اما کیفیت ترجمه در هر دو نوع ترجمه تضمین شده و در سطح عالی است.

مطالب مرتبط :

هزینه ترجمه متون عمومی

نمونه ترجمه متن عمومی

 

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فایل صوتی و تصویری