ترجمه تخصصی مقاله حسابداری

چرا ترجمه تخصصی مقالات حسابداري و مالی ضروري است ؟


همانطور که از نام ان پیداست، رشته حسابداري با امور مالی مرتبط است و کوچکترین اشتباه در یک ترجمه تخصصی حسابداري و ارائه اطلاعات اشتباه می تواند خسارت هاي مالی به بار آورد. متون علمی و دانشگاهی رشته حسابداري شامل کلمات تخصصی زیادي است و ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی حسابداري که شامل ترجمه مقاله علمی و ترجمه کتاب در گرایش هاي مختلف حسابداري و حسابرسی است نیازمند استفاده از مترجم تخصصی حسابداري است که تحصیل کرده رشته حسابداري باشد و توانایی ترجمه و تفسیر دقیق کلمات تخصصی حسابداري را داشته باشد. این مساله ، هنگام ترجمه فارسی به انگلیسی یک مقاله حسابداري اهمیت بیشتري پیدا می کند زیرا معمولا کسانی که قصد ترجمه یک مقاله فارسی به انگلیسی در رشته حسابداري را دارند تمایل به چاپ مقاله خود در ژورنال هاي بین المللی این رشته مانند The Accounting Review و Journal of Accounting Research دارند بنابراین این نوع ترجمه، باید توسط مترجم تخصصی حسابداري که تجربه چاپ مقاله در ژورنال هاي بین المللی حسابداري را دارد انجام شود.


در فست مترجم می توانید براي ترجمه تخصصی مقالات حسابداري خود از تخصص و تجربه مترجمین تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتري رشته حسابداري و حسابرسی به صورت 24 ساعته و آنلاین با هزینه اي معقول و با کیفیت ترجمه دانشگاهی بهره مند شوید.واحد ترجمه تخصصی حسابداري مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی حسابداري مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف حسابداري تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی حسابداري ، ازمون تست مترجمی فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حسابداري را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند و توانایی ترجمه متون حسابداري در حوزه هاي مختلف من جمله حسابداري دولتی ، حسابداري عمومی، حسابداري صنعتی و حسابداري مالیاتی، حسابداري بیمه و بانک و ... را دارا هستند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.ترجمه تخصصی مقالات حسابداری

روال انجام ترجمه تخصصی حسابداري در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی حسابداري فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی حسابداري را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی حسابداري می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.


سریع ترین خدمات ترجمه مقالات حسابداري با کیفیت ترجمه دانشگاهی و هزینه ترجمه دانشجویی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه تخصصی حسابداریخدمات ترجمه تخصصی مقالات روانشناسی در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري عمومی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري صنعتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري مالیاتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري بانکها
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري بیمه
 • ترجمه تخصصی مقاله علوم حسابداري دولتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابرسی
 • ترجمه تخصصی کتاب هاي حسابداري
 • ترجمه تخصصی پایان نامه حسابداري
 • ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه حسابداري

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات حسابداري در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی حسابداري خود کافی است در وب سایت ما ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید تا در کمتر از ده دقیقه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.


ثبت سفارش ترجمه تخصصی حسابداری


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(2 رای, میانگین: 4.8 از 5)

تلگرام فست مترجم