ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد

چرا ترجمه تخصصی متون و مقالات اقتصاد ضروري است ؟


ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته اقتصاد، با کیفیت بالا و بدون اشتباهات ترجمه، بسیار حائز اهمیت است . از انجا که سرنوشت یک کشور در زمینه هاي مختلف اجتماعی، علمی، تکنولوژي و صنعتی و نیز رفاه آحاد جامعه در گرو چگونگی وضعیت اقتصادي است ، پرواضح است که روند رشد اقتصادي یک کشور توسط متخصصان و دانش آموختگان این رشته تعیین می شود به همین دلیل بهره مندي از متون اقتصادي ترجمه شده یکی از نیازهاي مهم متخصصان این رشته است اما یکی از چالش هاي دانشجویان و محققان رشته اقتصاد بهره مندي از خدمات ترجمه حرفه اي در ترجمه تخصصی متون و مقالات اقتصاد است. از سویی دیگر دانشجویان تحصیلات تکمیلی این رشته نیاز به چاپ مقالات در ژورنال هاي معتبر رشته اقتصاد مانند Acta Oeconomica و Agricultural Economics دارند که این امر نیز نیازمند ترجمه مقاله فارسی به زبان انگلیسی است. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ژورنالی حساسیت بالایی دارد و باید توسط مترجم حرفه اي که تجربه چاپ مقاله در ژورنال هاي بین المللی را دارد انجام شود.


مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم با شناسایی نیازهاي فوق ، با هدف کاهش هزینه ترجمه تخصصی و صرفه جویی در زمان براي جستجوي مترجم حرفه اي اقتصاد، گروهی از مترجمین با تجربه این رشته را گرداوري نموده و خدمات ترجمه تخصصی متون و مقالات اقتصاد را در دو حوزه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی با هزینه ترجمه دانشجویی ارائه می نماید.


ترجمه تخصصی مقاله مهندسی عمران

واحد ترجمه تخصصی اقتصاد مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم

واحد ترجمه تخصصی اقتصاد مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف اقتصاد من جمله : اقتصاد انرژي ، اقتصاد شهري و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی اقتصاد ، ازمون تست مترجمی فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله اقتصاد و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله اقتصاد را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.روال انجام ترجمه تخصصی اقتصاد در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش ھاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید) ، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و ھمچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در ھمان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاھده و انجام خواھد بود. به عنوان مثال سفارش ھاي ترجمه تخصصی اقتصاد را تنھا مترجمان واحد ترجمه تخصصی اقتصاد می توانند مشاھده کنند و این نوع سفارش ھا براي مترجمین سایر رشته ھاي نامرتبط قابل دسترسی نخواھد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم ھزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ ھزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.


سریع ترین خدمات ترجمه مقالات اقتصاد با کیفیت ترجمه دانشگاهی و هزینه ترجمه دانشجویی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه تخصصی اقتصاد


خدمات ترجمه تخصصی مقالات اقتصاد در گرایش ھاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد انرژی
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد صنعتی
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد نظری
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد ھنر
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد کشاورزی
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد حمل و نقل
 • ترجمه تخصصی مقاله علوم اقتصادی
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد نفت و گاز
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد اسلامی
 • ترجمه تخصصی مقاله بانکداری اسلامی
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد محیط زیست
 • ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد و تجارت الکترونیک
 • ترجمه تخصصی مقاله برنامه ریزی سیستم ھای اقتصادی
 • ترجمه تخصصی کتاب ھاي اقتصاد
 • ترجمه تخصصی پایان نامه اقتصاد
 • ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه اقتصاد

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات اقتصاد در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم:

 1. کیفیت عالی با هزینه دانشجویی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی اقتصاد خود کافی است در وب سایت ما ثبت نام نمایید و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید تا در کمتر از ده دقیقه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی اقتصاد


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(30 رای, میانگین: 4.2 از 5)

تلگرام فست مترجم