به فست مترجم بپیوندید!

آیا به عنوان یک مترجم فریلنسر به سختی کار پیدا می کنید ؟ دیگر نگران نباشید.


موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم با فراهم کردن بستري ساده و آنلاین امکان کار در منزل را براي شما فراهم نموده است.


براي پیوستن به گروه مترجمین موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم، کافی است بر روی دکمه ثبت نام که در انتهای این صفحه قرار گرفته ثبت نام نموده و زبان ترجمه ( ترجمه انگلیسی به فارسی / ترجمه فارسی به انگلیسی ) و رشته هاي مورد نظر جهت همکاري (حداکثر 5رشته) را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که حتما قوانین و مقررات استخدام مترجم را قبل از ثبت نام مطالعه نمایید زیرا ثبت نام شما به منزله پذیرش قوانین داخلی موسسه می باشد.


بعد از ثبت نام ، در اسرع وقت تیم کارگزینی موسسه لینک شرکت در آزمون آنلاین را براي تست میزان تبحر شما در ترجمه، به ایمیل تان ارسال می نماید. لینک ارسال شده 72ساعت داراي اعتبار است بنابراین می بایست در زمان مشخص شده آزمون آنلاین خود را انجام دهید و در صورت مورد تایید قرار گرفتن ترجمه شما ایمیلی مبنی بر پذیرش تان به عنوان مترجم دورکار در موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم براي شما ارسال خواهد شد.


پس از پذیرش با استفاده از نام کاربري و رمز عبوري که در زمان ثبت نام وارد کرده بودید، از بخش مترجمین واقع در منوي اصلی و گزینه ورود مترجم می توانید وارد سایت شده و در پروفایل کاربري خود سفارش هاي جدید را بررسی و در صورت تمایل پذیرش نمایید.


با تشکر از حسن انتخاب شما


می خوام ثبت نام کنم!


تلگرام فست مترجم