ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی

چرا ترجمه تخصصی مقالات روانشناسی ضروري است ؟


از آنجا که در رشته روانشناسی علومی مانند شیمی ، زیست شناسی ، ریاضی و آمار از اهمیت بالایی برخوردارند ترجمه مقالات روانشناسی در رده خدمات ترجمه مقالات تخصصی قرار می گیرد ، زیرا مترجم مقاله رشته روانشناسی باید با تک تک علوم مذکور و اصطلاحات خاص آنها آشنایی کافی را داشته باشد تا بتواند در حوزه ترجمه تخصصی مقالات روانشناسی فعالیت حرفه اي داشته باشد.


روانشناسی علمی است که به بررسی رویدادهاي ذهنی و درونی افراد مانند افکار و احساسات و خاطرات آنها می پردازد. با وجود اینکه روانشناسی علمی نوظهور و در حال تکامل است اما به دلیل تنوع رفتارهاي انسانی ، گستردگی مباحث آن بسیار زیاد و پیوسته در حال افزایش است و مترجمی که در حوزه ترجمه تخصصی روانشناسی فعالیت می کند باید به طور منظم و پیوسته اطلاعات خود در مورد اصطلاحات و لغات تخصصی این رشته جذاب را به روزرسانی کند. بر اساس دسته بندي Elsevier ژورنال هاي روانشناسی (Psychology journals) به هشت شاخه متمایز تحت عناوین زیر تقسیم بندي شده اند : روانشناسی کاربردي، علوم رفتاري و نروساینس، روانشناسی بالینی، علوم شناختی، روانشناسی رشد و آموزش، علوم اعصاب، روانپزشکی و روانشناسی اجتماعی. این شاخه ها در مجموع داراي بیش از 90 ژورنال هستند. این گستردگی علم روانشناسی سبب شده است که اصطلاحات و لغات تخصصی روانشناسی آنقدر زیاد باشد که حتی مترجمین رشته هاي نزدیک به روانشناسی مانند مترجم مقالات علوم تربیتی نیز قادر به ترجمه صحیح کلمات کلیدي و لغات تخصصی روانشناسی نیستند ، به همین دلیل توصیه ما این است که اگر نیاز به ترجمه تخصصی و دقیق در رشته روانشناسی به خصوص ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله رشته روانشناسی دارید حتما از خدمات ترجمه تخصصی روانشناسی استفاده کنید که توسط مترجم تحصیل کرده در رشته روانشناسی انجام می شود ، و مقالات خود را به مترجم متن عمومی نسپارید.


در فست مترجم می توانید براي ترجمه مقالات روانشناسی خود از تخصص و تجربه مترجمین تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتري رشته روانشناسی به صورت 24 ساعته و آنلاین با هزینه اي معقول و با کیفیت ترجمه دانشگاهی استفاده کنید.


واحد ترجمه تخصصی روانشناسی مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی روانشناسی وب سایت ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف روانشناسی من جمله : روانشناسی بالینی ، روانشناسی عمومی، روانشناسی صنعتی و روانشناسی استثنایی تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی روانشناسی ، ازمون تست مترجمی فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون روانشناسی را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.


ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی

روال انجام ترجمه تخصصی روانشناسی در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی روانشناسی فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی روانشناسی را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی روانشناسی می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.

ارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه مقالات روانشناسی با کیفیت استثنایی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه مقاله روانشناسی


خدمات ترجمه تخصصی مقالات روانشناسی دو گروه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی عمومی
 • ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی روان سنجی
 • ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی بالینی
 • ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی کودك و نوجوان
 • ترجمه تخصصی مقاله روانپزشکی
 • ترجمه تخصصی مقاله علوم شناختی
 • ترجمه تخصصی کتاب هاي روانشناسی
 • ترجمه تخصصی پایان نامه روانشناسی

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات روانشناسی در مرکز خدمات آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی روانشناسی خود کافی است در وب سایت ما ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید تا در کمتر از ده دقیقه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.


ثبت سفارش ترجمه مقاله روانشناسی


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(7 رای, میانگین: 4 از 5)

تلگرام فست مترجم