ترجمه تخصصی مقاله شیمی

چرا ترجمه مقالات رشته شیمی به صورت تخصصی ضروري است ؟


ترجمه مقاله رشته شیمی از جمله خدماتی است که در مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم، به صورت ترجمه تخصصی ارائه می شود.

اما دلیل قرار گرفتن ترجمه مقاله شیمی در رده ترجمه تخصصی چیست؟

چه تفاوتی در ترجمه یک مقاله شیمی توسط مترجم متون عمومی و مترجم تخصصی شیمی وجود دارد ؟

ایا ضروری است برای ترجمه مقاله شیمی از خدمات ترجمه تخصصی یا تخصصی ویژه استفاده کنم؟

از کجا بدانم استفاده از خدمات ترجمه متون عمومی برای من مناسب نیست؟

اینها سوالاتی است که اغلب مشتریان ما با آن مواجه هستند .در ادامه به همه سوالات شما پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید .


رشته شیمی شامل گرایش های مختلفی است که هر یک کلمات تخصصی خاص خود را دارند و ترجمه صحیح آنها تنها از عهده مترجم متخصص که در آن گرایش خاص تحصیلات عالیه (کارشناسی ارشد و دکتری ) و سابقه ترجمه مقالات و متون متعددی در آن گرایش خاص را دارد ، بر می آید. برای مثال کلمه " treatment  " ، در ترجمه متون عمومی "درمان" معنا می شود ولی در علم شیمی به معنی "اصلاح" است، همانند این واژگان در علم شیمی بسیار زیاد است به همین دلیل ترجمه مقاله شیمی در رده ترجمه تخصصی قرار می گیرد، و اگر ترجمه متن به مترجم غیرتخصصی سپرده شود ریسک ارائه ترجمه نادرست بالا می رود و ممکن است مفهوم متن کاملا عوض شود. زمانی که قصد ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI رشته شیمی و چاپ آنها در ژورنال های تخصصی این رشته مانند Accounts of chemical research یا Nature Chemistry را دارید استفاده از مترجم حرفه ای اهمیت بیشتری می یابد زیرا ترجمه نامناسب ریسک ریجکت شدن مقاله شما را بالا می برد و علاوه بر هزینه ای که قبلا صرف ترجمه مقاله تان کرده اید، مجبور خواهید شد هزینه اضافه ای برای ترجمه مجدد مقاله خود متحمل شوید و مهم تر از آن "زمان" را نیز از دست خواهید داد. بنابراین توصیه ما این است اگر قصد ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات خود برای چاپ در ژورنال های بین المللی ، یا ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات رشته شیمی برای استفاده در پایان نامه خود را دارید از مترجمین متخصص رشته خود استفاده کنید.


اما اگر هدف شما از ترجمه متن و مقاله تان استفاده از آن در موارد فوق الذکر نیست ، می توانید هنگام ثبت سفارش ترجمه ، گزینه عمومی را انتخاب کنید در این صورت هزینه شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد زیرا متن مورد نظر شما به مترجم متون عمومی که تحصیل کرده رشته شیمی نیست (و احتمالا با کلمات کلیدی و تخصصی رشته شیمی آشنایی ندارد) اما اشنایی کامل با زبان انگلیسی و فن ترجمه دارد ، سپرده خواهد شد.


در وب سایت ترجمه انلاین فست مترجم ما ترجمه تخصصی رشته شیمی را در کلیه گرایش های آن اعم از : فیتوشیمی، نانوشیمی، شیمی معدنی ، شیمی تجزیه و ... ارائه می کنیم.

ترجمه تخصصی مقاله شیمی

واحد ترجمه تخصصی شیمی مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی شیمی مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف شیمی من جمله : شیمی آلی ، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی ، شیمی محض و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی شیمی ، ازمون تست مترجمی مرکز خدمات ترجمه فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و  مقالات شیمی را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.


روال انجام ترجمه تخصصی شیمی در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی شیمی فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت ترجمه آنلاین فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی شیمی را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی شیمی می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.


ارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه مقالات شیمی با کیفیت ترجمه تخصصی را از فست مترجم بخواهید


ثبت سفارش ترجمه شیمی


خدمات ترجمه تخصصی مقالات شیمی در گروه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی آلی
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی معدنی
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی محض
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی تجزیه
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی فیزیک
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله شیمی کاربردی
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله نانو شیمی
 • ترجمه تخصصی متن و مقاله فیتو شیمی

علاوه بر ترجمه مقالات شیمی ، خدمات زیر در گرایش های مختلف رشته شیمی نیز ارائه می گردد:


ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی پاورپوینت های رشته شیمی

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی بروشور و کاتالوگ های مرتبط با رشته شیمی

ترجمه تخصصی کتاب های رشته شیمی

ترجمه سایت و ایمیل و کلیه مقالات مرتبط با رشته شیمی


چرا در ترجمه تخصصی مقالات شیمی خود می توانم به مرکز خدمات آنلاین فست مترجم اعتماد کنم؟


 1. کیفیت عالی

  کلیه مترجمین فعال در واحد ترجمه شیمی فست مترجم دارای تحصیلات مرتبط و سابقه کاری بالا هستند و کلیه مقالات ترجمه شده توسط ارزیابان مرکز خدمات فست مترجم بازبینی خواهند شد بنابراین قادر به تضمین کیفیت ترجمه مقالات تخصصی خواهیم بود.

 2. پرداخت اقساطی هزینه

  کلیه سفارش های ترجمه را می توانید در دو قسط و به صورت پرداخت انلاین درون سایت پرداخت کنید.

 3. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

  اگر از مشتریان سابق ما هستید و سبک ترجمه مترجمی خاص را می پسندید ، یا نمونه ترجمه های مترجمین ما را در صفحه نمونه ترجمه ها مشاهده نموده اید ، می توانید در هنگام ثبت سفارش با وارد کردن کد مترجم ، سفارش ترجمه خود را به مترجم منتخب خود ارسال کنید و بدین ترتیب مترجم شخصی خود را داشته باشید.

 4. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده

  در سفارش های با حجم بالا امکان دریافت متن ترجمه شده به صورت بخش به بخش وجود دارد تا مشتری امکان بررسی متن ترجمه را قبل از اتمام مهلت تحویل نهایی، داشته باشد و بدین ترتیب در وقت مشتری صرفه جویی شود.

 5. ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتی مشتری

  درصورت نارضایتی از کیفیت ترجمه می توانید با مرکز خدمات ترجمه فست مترجم از طریق ایمیل تماس بگیرید تا بعد از بررسی توسط ارزیاب فست مترجم ، و بر اساس قوانین داخلی وجه پرداختی برگشت داده شود.

 6. قیمت گذاري رایگان سفارش
 7. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح رایگان ترجمه ، توسط مترجم

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی شیمی، کافی است در وب سایت ما ثبت نام و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید تا در زمانی کوتاه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.


ثبت سفارش ترجمه شیمی


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(1 رای, میانگین: 5 از 5)

تلگرام فست مترجم