ترجمه تخصصی مقاله مهندسی صنایع

چرا ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع ضروري است ؟


بر اساس تعریف انجمن مهندسی صنایع و سیستم ها (Institute of Industrial and Systems Engineers) هدف مهندسان صنایع پاسخ گویی به این سوال است که چگونه می توان کارها را بهتر انجام داد؟


مهندسی صنایع یکی از شاخه هاي مهندسی است که با ترکیب دانش مهندسی، اقتصاد و مدیریت، ریاضی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی و علوم انسانی می کوشد تطبیق پذیري، پاسخ گویی، کارایی سیستم هاي تولیدي، کیفیت کالاها و خدمات را ارتقا دهد و به دلیل چند رشته اي بودن رشته مهندسی صنایع ، ترجمه تخصصی مقاله مهندسی صنایع یکی از پیچیده ترین انواع ترجمه به شمار می رود زیرا نیاز داشتن دانش و تجربه ترجمه تخصصی در چندین رشته است.


رشته مهندسی صنایع در مقاطیع تحصیلات تکمیلی شامل گرایش هاي مختلف مانند بهینه سازي سیستم ها، مدیریت نوآوري و فناوري، سیستم هاي اقتصادي-اجتماعی، آینده پژوهی، سیستم هاي مالی، لجستیک و زنجیره تامین و مدیریت پروژه است بر همین اساس ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقاله مهندسی صنایع نیازمند به کارگیري مترجم متخصص و آشنا با کلمات کلیدي مخصوص رشته صنایع است به گونه اي که مترجمین تحصیل کرده سایر رشته ها مانند عمران، حتی در مقطع دکتري ، قادر به ارائه ترجمه تخصصی و دانشگاهی براي رشته صنایع نیستند.


به دلیل کاربرد بسیار زیاد و آینده شغلی رشته صنایع هر روزه به داوطلبان و دانشجویان این رشته افزوده می شود اما رقابت براي کسب جایگاه علمی و شغلی بالاتر نیازمند کارهاي تحقیقاتی و علمی بیشتر و با کیفیت بالاتر است و این نیز به دانش زبانی بالا و تسلط به زبان تخصصی نیاز دارد تا دانشجویان و مهندسان صنایع بتوانند از مطالب به روز علمی بهره مند شوند و همچنین نتایج تحقیقات خود را در ژورنال هاي بین المللی خاص رشته مهندسی صنایع مانند Production and Operations Management و International Journal of Production Economics به چاپ برسانند . اما مهندسی صنایع یک رشته تلفیقی است و براي بهره مندي از یک ترجمه دانشگاهی، مناسب و دقیق نیازمند تسلط به زبان تخصصی چندین رشته دانشگاهی است و این کار نیازمند صرف وقت زیاد است و تعداد افراد کمی قادر به دستیابی به تسلط به زبان تخصصی چندین رشته می باشند. به همین دلیل وجود مترجم حرفه اي براي ترجمه تخصصی مقاله مهندسی صنایع یکی از نیازهاي هر دانشجو و محقق در زمینه مهندسی صنایع است تا بتواند با صرف زمان و هزینه کم از خدمات ترجمه حرفه اي آنان بهره مند شود.


مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم، با گردآوري مترجمین متخصص و دانش آموخته رشته مهندسی صنایع فرآیند جستجوي مترجم متخصص رشته صنایع را ساده کرده و با تکیه بر بستر آنلاین، خدمات 24 ساعته براي ترجمه تخصصی مقالات رشته صنایع را فراهم کرده و توانسته است عملکرد قابل قبولی در حوزه ترجمه تخصصی صنایع بدست آورد.ترجمه تخصصی مقاله مهندسی صنایع


واحد ترجمه تخصصی مهندسی صنایع مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی مهندسی صنایع مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف صنایع من جمله : بهینه سازي سیستم ها، مدیریت نوآوري و فناوري، سیستم هاي اقتصادي-اجتماعی و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی صنایع ، ازمون تست مترجمی فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی صنایع را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. این مترجیمن علاوه بر توانایی ترجمه مقالات صنایع در ترجمه تخصصی مقالات مدیریت نیز حرفه اي هستند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.روال انجام ترجمه تخصصی مهندسی صنایع در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مهندسی صنایع در فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد ، و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی مهندسی صنایع را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی مهندسی صنایع می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود استارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه مقالات مهندسی صنایع با کیفیت استثنایی در فست مترجمثبت سفارش ترجمه مهندسی صنایعخدمات ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع در دو گروه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در گرایش هاي زیر در موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله تولید صنعتی
 • ترجمه تخصصی مقاله بهینه سازي سیستم ها
 • ترجمه تخصصی مقاله سیستم هاي سلامت
 • ترجمه تخصصی مقاله مدیریت نوآوري و فناوري
 • ترجمه تخصصی مقاله سیستم هاي مالی
 • ترجمه تخصصی مقاله لجستیک و زنجیره تامین
 • ترجمه تخصصی مقاله مدیریت پروژه
 • ترجمه تخصصی مقاله مدل سازي سیستم هاي کلان
 • ترجمه تخصصی مقاله مدیریت سیستم و بهره وري
 • ترجمه تخصصی مقاله آینده پژوهی

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع در موسسه آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی با هزینه دانشجویی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع خود کافی است در وب سایت ما ثبت نام نمایید و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید تا در کمتر از ده دقیقه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.


ثبت سفارش ترجمه مهندسی صنایع


نگران نباشید، ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(20 رای, میانگین: 4.4 از 5)

تلگرام فست مترجم