ترجمه تخصصی مقاله مهندسی مکانیک

چرا ترجمه تخصصی مقالات مهندسی مکانیک ضروری است ؟


ترجمه مقالات رشته مهندسی مکانیک در رده ترجمه تخصصی متون و مقالات قرار می گیرد زیرا رشته مهندسی مکانیک یکی از گسترده ترین رشته های دانشگاهی است و با طراحی ، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و ماشین ها سروکار دارد در واقع مهندسی مکانیک علمی است که به پیاده سازی علم فیزیک می پردازد و یک مهندس مکانیک علاوه بر داشتن دانش فیزیک و ریاضی بالا، نیاز دارد برخی علوم و هنرهای دیگر را نیز فرا گیرد در واقع مهندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی مانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد ، تحلیل سازه ها و الکتریسته است . به همین دلیل یک مترجم تخصصی متون و مقالات مهندسی مکانیک باید دانش و تجربه بالایی در ترجمه تخصصی متون و مقالات علوم مختلف و مرتبط با مکانیک داشته باشد تا بتواند ترجمه ای تخصصی و حرفه ای در زمینه ترجمه مقالات مهندسی مکانیک در گرایش های مختلف آن ارائه دهد.


گرایش های اصلی رشته مهندسی مکانیک عبارتند از : ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی ، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، مهندسی پزشکی، مهندسی تسلیحات است اما همپوشانی زیادی با رشته های مهندسی هوافضا، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران ، مهندسی دریا، مهندسی صنایع ، مهندسی مواد، مهندسی راه اهن نیز دارد که همین گستردگی همپوشانی، کار ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقاله مهندسی مکانیک را دشوار می سازد زیرا نیاز به استفاده از مترجمی است که در گرایش مرتبط تحصیل کرده باشد و با اصطلاحات فنی و کلیدی خاص این رشته اشنایی کامل داشته باشد. زمانی که نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مکانیک برای چاپ در ژورنال های بین المللی رشته مکانیک مانند Acta Mechanica ، Annual Review of Fluid Mechanical ، Advances in Applied Mechanics و ... باشد ، این حساسیت بیشتر نیز می شود زیرا اگر مقاله به صورت اصولی و صحیح ترجمه نشده باشد امکان ریجکت شدن آن بالا می رود.


مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ، با شناسایی نیازهای فوق ، مترجمین زبده و تحصیل کرده در گرایش های مختلف رشته مهندسی مکانیک را گرداوری نموده و فرایند وقت گیر و دشوار یافتن مترجم متخصص را حذف و امکان بهره مندی از خدمات ترجمه تخصصی انلاین و بیست و چهار ساعته برای هم وطنان عزیز فراهم نموده است.


در فست مترجم می توانید براي ترجمه مقالات مکانیک خود از تخصص و تجربه مترجمین تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتري رشته مکانیک به صورت آنلاین با هزینه اي معقول و با کیفیت ترجمه دانشگاهی استفاده کنید.


ترجمه تخصصی مقاله مهندسی مکانیک

واحد ترجمه تخصصی مکانیک مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی مکانیک وب سایت ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف مکانیک من جمله : طراحی کاربردی ، تبدیل انرژی ، سیستم محرکه خودرو و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی مکانیک ، ازمون تست مترجمی مرکز خدمات فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مکانیک را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.


روال انجام ترجمه تخصصی مکانیک در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مکانیک فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد ، و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی مکانیک را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.

ارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه مقالات مکانیک با کیفیت ترجمه دانشگاهی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه مهندسی مکانیک


خدمات ترجمه تخصصی مقالات مکانیک دو گروه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله ساخت و تولید
 • ترجمه تخصصی مقاله تبدیل انرژی
 • ترجمه تخصصی مقاله مکاترونیک
 • ترجمه تخصصی مقاله طراحی کاربردی
 • ترجمه تخصصی مقاله سازه بدنه خودرو
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی پزشکی
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی تسلیحات
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی هوافضا
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی شیمی
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی عمران
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی دریا
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی صنایع
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی مواد
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی راه اهن
 • ترجمه تخصصی مقاله سیستم محرکه خودرو
 • ترجمه تخصصی مقاله مهندسی برق و الکترونیک
 • ترجمه تخصصی مقاله طراحی سیستم های دینامیکی خودرو

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات مکانیک در مرکز خدمات آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. ترجمه توسط مترجم تحصیل کرده در رشته مرتبط
 7. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

براي ثبت سفارش ترجمه تخصصی مکانیک، کافی است در وب سایت ما ثبت نام و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید تا در زمانی کوتاه به صورت رایگان قیمت گذاري شود.


ثبت سفارش ترجمه مهندسی مکانیک


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(2 رای, میانگین: 5 از 5)

تلگرام فست مترجم