ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر

چرا ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر ضروري است ؟


یکی از دشوارترین انواع ترجمه متون و مقالات ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر است زیرا این رشته تلفیقی از رشته هاي برق و الکترونیک، کامپیوتر و مدیریت است بنابراین یک مترجم براي ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله مهندسی کامپیوتر با کیفیت باید در هر سه زمینه مذکور دانش تخصصی و تجربه لازم را داشته باشد. به علاوه اکثر مقالات این حوزه در کشور ایالات متحده امریکا بررسی و چاپ می شود بنابراین در ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی کامپیوتر نیاز به تبحر و دانش بالاتري است زیرا زبان مادري داوران این کشور انگلیسی است بنابراین به راحتی می توانند کیفیت نگارش یک مقاله را تشخیص دهند و یک ترجمه با کیفیت نامطلوب می تواند احتمال ریجکت شدن مقاله در ژورنال هایی معتبر مانند International Journal of Computer Vision یا Bioinformatics و ACM Computing Surveys CSUR را افرایش دهد.


به علت گسترده بودن رشته کامپیوتر کلمات تخصصی این رشته بسیار زیاد است و با رشد نمایی فناوري اطلاعات بر اساس قانون مور بر تعداد این اصطلاحات نیز افزوده می شود. بنابراین مترجم فعال در حوزه ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر می بایست مرتبا دانش خود را به روزرسانی کرده و با اصطلاحات جدید اشنایی داشته باشد.


علاوه بر این با توجه به چند مفهومی بودن کلمات در زبان انگلیسی مترجم می بایست معناي دقیق و صحیح هر کلمه در حوزه کامپیوتر را بداند و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب کند. به عنوان مثال کلمه "cookie" در انگلیسی عمومی به معناي "شیرینی" است اما در زبان تخصصی کامپیوتر به معناي "داده متنی ارسال شده از سرور به مرورگر" است. بنابراین داشتن دانش تخصصی در زمینه کامپیوتر براي ارائه یک ترجمه با کیفیت الزامی است زیرا کوچکترین خطاها در ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر می تواند تحمیل کننده هزینه و خرابی هاي سنگین در برخی حوزه هاي حساس مانند متن مرتبط با راهنماي استفاده از ربات هاي صنعتی یا پزشکی و غیره شود.بر همین اساس مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم براي ارائه ترجمه اي قابل قبول و تخصصی در رشته کامپیوتر یک گروه از مترجمین متخصص این رشته را گرداوري نموده است تا امکان دسترسی سریع و انلاین هم وطنان عزیز به مترجمین گرایش هاي مختلف این رشته را فراهم نماید.


ترجمه تخصصی مقاله کامپیوتر

واحد ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم


واحد ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم ، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف کامپیوتر من جمله : نرم افزار ، سخت افزار، معماري کامپیوتر و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی کامپیوتر ، ازمون تست مترجمی مرکز خدمات فست مترجم در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی ، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی کامپیوتر را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم تضمین و پشتیبانی می شود.

مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم با بهره مندي از صدها مترجم دانش آموخته رشته کامپیوتر و با تجربه در امر ترجمه، ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر با کمترین هزینه و کیفیتی بی نظیر می باشد.


روال انجام ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر در فست مترجم


براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر فست مترجم ، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت فست مترجم ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در فست مترجم را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد ، و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم ، و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.


ارزان ترین و سریع ترین خدمات ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر با کیفیت استثنایی در فست مترجم


ثبت سفارش ترجمه مهندسی کامپیوتر


خدمات ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم ارائه می گردد:


 • ترجمه تخصصی مقاله سخت افزار
 • ترجمه تخصصی مقاله نرم افزار
 • ترجمه تخصصی مقاله علوم کامپیوتر
 • ترجمه تخصصی مقاله معماري کامپیوتر
 • ترجمه تخصصی مقاله هوش مصنوعی
 • ترجمه تخصصی مقاله فناوري اطلاعات
 • ترجمه تخصصی مقاله الگوریتم و محاسبات
 • ترجمه تخصصی مقاله شبکه هاي کامپیوتري
 • ترجمه تخصصی مقاله مکاترونیک
 • ترجمه تخصصی مقاله امنیت اطلاعات
 • ترجمه تخصصی مقاله تجارت الکترونیک

مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر در مرکز خدمات آنلاین فست مترجم:


 1. کیفیت عالی با هزینه دانشجویی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط مشتري

ثبت سفارش ترجمه مهندسی کامپیوتر


ما هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روز انلاین هستیم


(17 رای, میانگین: 4.5 از 5)

تلگرام فست مترجم