راهنماي ثبت سفارش ترجمه در وب سایت ترجمه انلاین فست مترجم

  1. در صورتی که قبلا در سایت فست مترجم، ثبت نام کرده اید، از قسمت ثبت سفارش ترجمه در منوي صفحه اصلی وارد پنل کاربري خود شوید .

    در صورتی که قبلا عضو نشده اید با استفاده از دگمه ورود/ عضویت به صفحه عضویت رفته و اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن) را ثبت نمایید. بعد از ثبت اطلاعات یک ایمیل به ادرس ایمیل شما ارسال می شود تا کاربري خود را تایید نمایید. بعد از تایید ایمیل می توانید از قسمت ورود/ عضویت وارد حساب کاربري خود شوید.

  2. بعد از ورود به پنل کاربري ، از منوي سمت راست صفحه، گزینه ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نمایید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (زمینه سفارش، زبان موردنظر و غیره) سفارش خود را ثبت نمایید تا توسط اپراتور سایت قیمت گذاري شود.
  3. بعد از تعیین هزینه ترجمه و زمان تحویل توسط اپراتور سایت ، از طریق گزینه پیگیري سفارش ترجمه پیش فاکتور خود را مشاهده و با استفاده از دگمه پرداخت و انتخاب زمان تحویل (عادي، نیمه فوري و فوري)بخش اول هزینه ترجمه را پرداخت کنید.
  4. بعد از اینکه سفارش شما ترجمه و اماده تحویل گردید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد و از طریق گزینه پیگیري سفارش ترجمه می توانید باقی مانده هزینه ترجمه خود را پرداخت و فایل ترجمه را دانلود نمایید.

با مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم، اطمینان خاطر در تحویل فوري سفارش ترجمه ، ترجمه تخصصی با قیمت دانشجویی و ارزان و تخفیفات حجمی را تجربه کنید.

تلگرام فست مترجم