هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم، با بهره مندي از صدها مترجم تحصیل کرده در رشته هاي مختلف دانشگاهی این امکان را فراهم نموده است تا با دسته بندي دقیق مترجمان ، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی شما را به مترجم متخصص رشته موردنظرتان بسپارد. کلیه مترجمان قبل از استخدام ، در ازمون تست مترجمی سایت شرکت نموده اند و بعد از تایید صلاحیت مجوز همکاري با سایت را بدست اوردند. با توجه به بیشتر بودن تعداد مترجمان انگلیسی به فارسی نسبت به مترجم فارسی به انگلیسی، امکان ارائه خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی متون در سه سطح کیفی با هزینه هاي متفاوت و متناسب با نیاز مشتریان عزیز فراهم گردیده است.


در ترجمه انگلیسی به فارسی متون سه نوع کیفیت در نظر گرفته شده است.


تخصصی ویژه :


 • در این نوع ترجمه ، رشته تحصیلی مترجم با زمینه سفارش مرتبط است.
 • ترجمه کاملا روان و حرفه اي و مناسب پایان نامه ، پژوهش هاي علمی و چاپ در ژورنال است.
 • این نوع سفارشات توسط مترجمین حرفه اي فست مترجم که داراي سابقه همکاري بالا هستند انجام می شود.

تخصصی :


 • این نوع ترجمه توسط مترجمی که با زمینه سفارش اشنایی دارد انجام می شود.
 • مناسب کارهاي کلاسی و دانشگاهی و درك مطالب مقالات تخصصی است

عمومی :


این سطح از ترجمه مناسب سفارش ترجمه خبرنامه یا ترجمه محتواي وب سایت، ترجمه زیرنویس فیلم ، ترجمه متن عمومی و ... است و مناسب ترجمه کتاب ، ترجمه مقاله ، ترجمه چکیده پایان نامه و کارهاي کلاسی و دانشگاهی نمی باشد و توسط مترجمی انجام می شود که در رشته مورد نظر تحصیل نکرده است اما قادر به ترجمه متون به صورت عمومی (و نه تخصصی) می باشد بنابراین ممکن است از کلمات کلیدي خاص رشته مورد نظر شما مطلع نباشد. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که تمایل دارید ترجمه متن شما کاملا دقیق باشد و کلمات کلیدي متن شما به درستی ترجمه شود از ترجمه تخصصی یا ترجمه تخصصی ویژه استفاده نماییدشما مشتري گرامی می توانید بر حسب زمان تحویل موردنظر خود یکی از پنل هاي تحویل عادي، نیمه فوري یا فوري را براي ترجمه انگلیسی به فارسی متن خود انتخاب نمایید. در ترجمه فوري ، زمان تحویل نصف و هزینه ترجمه دو برابر می شود.


براي اطلاع دقیق از هزینه ترجمه ، سفارش خود را ثبت نمایید تا به صورت رایگان قیمت گذاري شود. براي این کار بعد از ثبت نام در سایت وارد پنل کاربري خود شوید (فراموش نکنید که از طریق ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید کاربري خود را تایید کنید ) و از قسمت ثبت سفارش ترجمه فایل مورد نظر خود را آپلود نمایید. بعد از قیمت گذاري توسط اپراتور سایت فست مترجم، در پنل کاربري خود از قسمت پیگیري سفارشات ترجمه می توانید پیش فاکتور خود را مشاهده و جهت پرداخت اقدام نمایید.


 1. یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه می باشد و هزینه نهایی ترجمه بر اساس تعداد کلمات متن مبدا محاسبه می شود.
 2. قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌¬فاکتور منظور گرديده است، معتبر بوده و اعتبار یک ماهه دارد. (یعنی تا یک ماه بعد از ثبت سفارش می توانید اقدام به پرداخت کنید. در صورتی که بیش از یک ماه از ثبت سفارش شما گذشته است قبل از پرداخت با فست مترجم تماس بگیرید)
 3. با افزایش حجم سفارش شما ، هزینه طبق جدول هزینه ها کاهش می یابد.
 4. کلیه سفارش ها به صورت تایپ شده word به شما تحویل داده می شود.
 5. هزینه اعلام شده برای هر سفارش شامل مجموع هزینه ترجمه + تایپ است و برای تایپ هزینه جداگانه ای دریافت نمی شود.
 6. انجام ترجمه در زمان دلخواه شما با در نظر داشتن تفاوت هزینه امکان پذیر است. درصورتی که زمان تحویل مد نظر شما زودتر زمان درج شده در فاکتورتان است با مرکز خدمات تماس بگیرید .
 7. برخی از زمینه های تخصصی ترجمه با توجه به کمبود مترجم دارای ضریب قیمت به شرح زیر هستند:

زمینه ضریب
ادبیات و زبانشناسی ۱٫۸
فقه و حقوق اسلامی ۱٫۸
اسناد تجاری ۱٫۸
فلسفه و تاریخ ۱٫۴
پزشکی و حقوق ۱٫۴
هنر و معماری ۱٫۴
نفت ، گاز و پتروشیمی ۱٫۳


هزینه ترجمه انگلیسی به فارسیتوجه!برای سفارش های که کمتر از 250 کلمه می باشد، همان 250 کلمه در نظر گرفته و قیمت گذاری می شود.

 

ثبت سـفارش تـرجـمهتلگرام فست مترجم