هزینه ترجمه زیرنویس فیلم

یکی از سرگرمی هاي اکثر افراد تماشاي فیلم و سریال است. با توجه به گسترش اینترنت و حذف مرزهاي فرهنگی و زبانی در دنیاي چندرسانه اي امروز ، تماشاي فیلم و سریال هاي ساخت سایر کشورها نیز طرفداران زیادي پیدا کرده است. پرطرفدارترین فیلم ها ، انهایی هستند که به زبان فارسی دوبله شده اند اما هزینه دوبله فیلم بسیار زیاد است و راه ارزان تر استفاده از زیرنویس فیلم و سریال است. اما احتمالا براي شما هم پیش امده است که زیرنویس فارسی فیلم و سریال مورد نظرتان را نتوانید پیدا کنید. یکی از ساده ترین راه هاي حل این مشکل، پیدا کردن زیرنویس فیلم و سریال مورد نظر به زبان هاي دیگر ، مثلا زبان انگلیسی است . اما این راه حل، مناسب کسانی است که دانش زبانی خوبی دارند. کسانی که به زبان انکلیسی تسلط کافی ندارد می توانند از گوگل ترنسلیت براي ترجمه زیرنویس فیلم و سریال استفاده کنند ولی این روش نیز مشکلاتی مانند عبارات و کلمات نامفهوم، مشکل بودن تبدیل شماره و زمان زیرنویس و روان نبودن متن را دارد.


اما براي فیلم هاي آموزشی که زیرنویس انها به راحتی پیدا نمی شود چه باید کرد؟


از انجا که مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم در زمینه ترجمه انلاین متون و محتوا فعالیت می کند، این مشکل را نیز حل کرده و امکان بهره مندي شما عزیزان را از خدمات ترجمه زیرنویس فیلم فراهم نموده است.

ترجمه زیرنویس در زمینه هاي مختلفی کاربرد دارد اما به طور کلی به دو دسته زیر تقسیم می شود:


ترجمه زیرنویس فیلم و سریال


ترجمه زیرنویس ویدیوي آموزشی و تبلیغاتی


ترجمه فیلم و سریال و ترجمه فیلم های آموزشی و تبلیغاتی در فست مترجم در 2 گروه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی انجام می شود.


نحوه سفارش و انجام ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و ویدیوی آموزشی


1 -فایل زیرنویس انگلیسی فیلم موردنظر خود را در اختیار دارید :


در این صورت کافی است بعد از ثبت نام در سایت، وارد پنل کاربري خود شوید و هنگام ثبت سفارش ترجمه، فایل زیرنویس خود را آپلود نمایید تا به صورت رایگان قیمت گذاري شده و به شما اطلاع رسانی شود .


2 -فایل زیرنویس فیلم را ندارید ولی فیلم موردنظرتان از اینترنت قابل دانلود است:


در این صورت لینک دانلود فیلم مورد نظرتان را در یک فایل word کپی کرده و هنگام ثبت سفارش ترجمه آپلود نمایید یا از پوستر فیلم موردنظرتان یک عکس تهیه نموده و آپلود نمایید. در قسمت توضیحات سفارش تان ، قسمت هاي موردنظر براي ترجمه (مثلا فصل اول یا از دقیقه 10-40 ترجمه شود ) را مشخص کنید. یا فیلم را به آی دی تلگرام فست مترجم یا آدرس ایمیل ما ارسال کنیدهزینه ترجمه زیرنویس فیلم به صورت زیر محاسبه می شود :


ترجمه از روي فیلم / صوت انگلیسی: دقیقه اي 10000 تومان


ترجمه از روي فایل زیرنویس انگلیسی : دقیقه اي 6000 تومان


پیاده سازی محتوای فیلم انگلیسی و ترجمه آن (دو فایل تایپ شده ): دقیقه اي 16000 تومان


تایپ فایل صوتی انگلیسی به انگلیسی(به زبان مبدا) : دقیقه اي 6000 تومان


ترجمه فیلم فارسی به انگلیسی : دقیقه اي 16000 تومان


پیاده سازي فایل صوتی فارسی به زبان فارسی: دقیقه اي 1000 تومان


آماده سازي زیرنویس :

  1. از 1 تا 60 دقیقه : هر دقیقه 3000 تومان
  2. از 60 دقیقه به بالا: هر دقیقه 2500 تومان (شامل 17 درصد تخفیف شده است)براي اطلاع دقیق از هزینه ترجمه زیرنویس یا هزینه ترجمه فایل صوتی / تصویري با ما تماس بگیرید.


شماره تماس: 09118044615


آی دی تلگرام: @fast_motarjem


تلگرام فست مترجم