آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی-هفته بیست و یکم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 160 بار

 

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید. 

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. 

 

آموزش 504 واژه ضروری

 

 

مرکز خدمات ترجمه انلاین فست مترجم با بهره مندی از مترجمین دانش اموخته و با تجربه در زمینه ترجمه تخصصی رشته های متخلف دانشگاهی، ارائه دهنده ترجمه فوری  انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد.

برای ثبت سفارش ترجمه انلاین متون خود از منوی ثبت سفارش اقدام نمایید ، تا به صورت رایگان براورد هزینه شود.

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه و زیرنویس ویدیو ، ترجمه فایل صوتی، ترجمه کلیپ