آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی-هفته بیست و دوم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 481 بار

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد. هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد.

آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی

اگر به دنبال مترجم حرفه ای برای ترجمه ویدیوها و کلیپ های آموزشی انگلیسی هستید، اگر قصد دارید کسب و کار خود را از طریق ترجمه ویدیوهای تان به خارج از مرزهای ایران گسترش دهید و به مترجم حرفه ای برای ترجمه فارسی به انگلیسی ویدیوهای خود نیاز دارید ، با فست مترجم تماس بگیرید. فست مترجم با سابقه چندین ساله در ترجمه ویدیوهای انگلیسی و فارسی در زمینه های مختلف آموزشی، شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد. 

ما همیشه آنلاین هستیم. 

 

کلمات کلیدیترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه و زیرنویس ویدیو ، ترجمه فایل صوتی، ترجمه کلیپ