آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی-هفته اول

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 816 بار

کتاب 504 واژه ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.  

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد.  

موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم با بهره مندی از مترجمین زبده اماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی متون انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی متون فارسی به انگلیسی در کلیه زمینه های دانشگاهی، صنعتی، تجاری و غیره با کیفیت عالی و درجه یک برای تمام سفارشات می باشد. برای ثبت سفارش هم اکنون نیز می توانید اقدام نمایید.

نگران زمان نباشید ما همیشه انلاین هستیم.

 

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فایل صوتی و تصویری