آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی هفته سوم

نویسنده: فست مترجم آموزش لغت دیدگاه: 0 مشاهده: 1647 بار

کتاب 504 لغت ضروری کتابی بسیار کاربردی شامل 504 واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و حاوی 42 درس است .به همت موسسه ترجمه انلاین فست مترجم، این لغات به صورت فلش کارت آماده شده و به صورت هفتگی در وبلاگ قرار می گیرد.  هر فلش کارت حاوی یک کلمه ضروری اصلی ، کلمات معادل آن و توضیحی کوتاه در مورد آن کلمه است . سپس برای درک مفهوم کلمه، یک جمله آورده شده است . هر لغت برای یک روز هفته تهیه شده است. می توانید از این کارت ها به روش جی 5 استفاده کنید.  

حق انتشار آنلاین این مجموعه به صورت انحصاری به موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم تعلق دارد و هرگونه کپی برداری توسط سایر سایت ها و بلاگ ها حتی با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. 

اگر نیاز به ترجمه تخصصی و پیچیده دارید به عنوان مثال ترجمه تخصصی متون بازاریابی ، ترجمه کاتالوگ ، ترجمه بروشور محصولات، ترجمه تخصصی مقالات دانشگاهی ، ترجمه تخصصی اسناد حقوقی، ترجمه وب سایت و سایر انواع ترجمه تخصصی، به چیزی بیش از استفاده از ترجمه ماشینی و گوگل ترنسلیت و مترجمین عمومی نیاز دارید.

یک مترجم عمومی هرگز نمی تواند از کلمات تخصصی مناسب متن شما استفاده کند. مرکز خدمات ترجمه آنلاین فست مترجم با برگزاری آزمون تست ترجمه، همواره از مترجمین متخصص استفاده کرده و به یکی از موسسات معتبر در زمینه خدمات ترجمه تبدیل شده است.

 

مطالب مرتبط :

آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی(هفته دوم)

 

کلمات کلیدی : ترجمه دانشجویی، ترجمه فوری، ترجمه تخصصی متون، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فایل صوتی و تصویری